VIDEO/ Sjellja e turpshme e Van Dijk që merr shumë komente, shtyn tifozin që i kërkon fotografi

Virgil Van Dijk është treguar mjaft arrogant me një tifoz, i cili i ndërpreu intervistën duke i kërkuar të bëjnë një foto (selfie). Mbrojtësi hollandez nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest, duke e shtyrë tifozin.

Edhe pse ky i fundit insistonte për të bërë foton, Van Dijk nuk e lejoi aspak. Ky gjest ka marrë shumë komente në rrjete sociale, duke e cilësuar mbrojtësin e Liverpool si një personazh aspak pozitiv dhe që tregohet arrogant pa asnjë arsye. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online