VIDEO/ Si në epokën e gurit, tifozi lakuriq ndërpret ndeshjen e Manchester United në Europa League

0

Granada është duke luajtur ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Europa League kundër Manchester United. Por një moment i sikletshëm ka ndodhur gjatë këtij takimi. Një tifoz ka hyrë në fushë i zhveshur lakuriq dhe me pamje që të kujtojnë epokën e gurit ndërpret ndeshjen për disa çaste.

Megjithatë loja ka rifilluar sërish pasi tifozi në fjalë ka dalë jashtë fushës. Por ky i fundit ka vijaur të shkaktojë kaos edhe në largimin e tij, duke vrapuar nëpër rrugën në tentativë për t’i shpëtuar policisë. Mirëpo në fund, forcat e rendit kanë arritur që ta neutralizojnë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.