VIDEO/ Shumë vite pa Champions League! Shihni shpërthimin e Crudelit te goli i përmbysjes së Milanit ndaj Liverpul

Milani është kthyer në Champions League pas shumë vitesh mungese. Kuqezinjtë janë mundur në shifrat 3-2 ndaj Liverpul, ndërsa ndeshja ishte dramatike. Ekipi italian ishte i pakujdesshëm në minutat e para dhe autogoli i Tomorit solli avantazhin e vendasve.

Më pas Rebic dhe Diaz sollën përmbysjen e rezultatit në pjesën e parë. Zëri i parë i tifozëve të Milanit është Crudelli që ka shpërthyer  në lot gjatë komentimit të golit. Por festa nuk zgjati shumë pasi Liverpul përmbysi ndeshjen në 3-2. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online