VIDEO/ Shqiptari që po shënon gol te Fulham nuk është Armando Broja, Adrion Pajaziti shkëlqen sërish në Angli

Dy shqiptarë janë pjesë e Fulham, Armando Broja dhe Adrion Pajaziti. Por ky i fundit është prodhim i Fulham dhe pjesë e ekipit U-23. Pajaziti ka realizuar një tjetër gol, këtë herë në humbjen 1-2 kundër Blackburn.

Zakonisht jemi mësuar që Pajaziti të shënojë nga distanca me Fulham. Në këtë rast goli është shënuar nga pika e 11-metrave, megjithëse Adrioni ka shkëlqyer dhe ishte njeriu i ndeshjes te ekipi i tij. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online