VIDEO/ Shqipëria mbërrin në Tel Aviv, shihni kuqezinjtë që kërkojnë të pushtojnë tokën izraelite

0

Shqipëria ka mbërritur në Tel Aviv. Kombëtarja është tashmë në tokën izraelite, duke kërkuar që ta pushtojë për të dalë me tre pikë. A do t’i arrijë? Mbetet ende që të shihet! Ajo që duhet theksuar është fakti se deri tani janë shitur 27.000 bileta dhe stadiumi do të jetë Sold Out në “Bloomfield”.

Ndërkohë trajneri Reja dhe kapiteni do të dalin pas 10 minutash në konferencën për shtyp, një ditë para ndeshjes. Menjëherë pas mbarimit të konferencës, Shqipëria do të zhvillojë seancën stërvitore. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.