VIDEO/ Sarri “fluturon“ bashkë me syzet, lojtari i Udinezes përplas përtokë trajnerin italian

0

Lacio është kualifikuar mbrëmjen e djeshmë në çerekfinale të Kupës së Italisë, ku ka eliminuar Udinezen me rezultatin 1-0. Ndeshja është vendosur pas 120 minutave dhe goli i vetëm i takimit ka ardhur nga këmba e Çiro Imobiles. Gjatë lojës ëshë regjistruar edhe një moment aspak i bukur për Mauricio Sarrin.

Lojtari i bardhezinjve, Puseto, ishtë një në dylu.ftim për topin por përpara gjen trajnerin e Lacios, me të cilin përplaset në mënyrë aksidentale. Sarrit i “fluturojnë” syzet nga koka, e bashkë me to “flutoron” edhe ai vetë duke u rrëzuar përtokë./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.