VIDEO/ Rroveshata dhe devijimi, Teuta fiton në minutën e fundit ndaj Skënderbeut

0

Teuta ka fituar me rezultatin 1-0 ndaj Skënderbeut, pas një goli të ardhur në minutën e fundit. Lorenzo Vila do të vinte me një gjysmë rroveshatë, ndërsa prekja e pafat e Ditës, e ka dërguar topin në rrjetë.

Një gëzim i jashtëzakonshëm nga gjithë klubi i Teutës, ndërsa nuk është përmbajtur as Bledi Shkëmbi. Gjithashtu edhe në stadium kishin shkuar më tepër tifozë se zakonisht, duke i falur një emocion të madh lojtarëve pas golit të shënuar. Pikërisht atëherë kur pritej që takimi të mbyllej pa gola të shënuara, ndërsa edhe Skënderbeu po mbrohej mirë. /Sport Ekspres/

 

 Teuta: Frashëri, Kuro, Arapi, Hoxha, Todorovski, Avdyli, Gashi, Aleksi, Çyrbja, Nikaç, Emiljano Vila

Skënderbeu: Koliçi, Meksi, Dita, Pollozhani, Pëllumbi, Daja, Esien, Gripshi, Ndeki, Bregu, Krasniqi

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.