VIDEO/ Ronaldo nuk ndryshon kurrë, Rangnick mërzit portugezin duke e nxjerrë nga loja

0

Vitet kalojnë por egoja e Cristiano Ronaldos mbetet po e njëjta. Megjithëse tashmë është në moshën 36-vjeçare, ylli portugez nuk e pranon zëvendësimin. Karakteri i tij nuk ndryshon kurrë dhe për asnjë moment nuk ka frikë ta tregojë hapur pakënaqësinë e tij.

Manchester United ka fituar me rezultatin 3-1 ndeshjen kundër Brentfodit, por Ronaldo ka luajtur vetëm 71 minuta. Rangnick i ka prishur mbrëmjen 5 herë fituesti të Topit të Artë, që dukshëm ka shfaqur mërzinë e tij pasi i është dashur të lëri fushën për Harry Maguire-n. Sapo ka dalë jashtë vijave kufizuese Ronaldo është parë i trishtuar në fytyrë dhe duke nxjerrë fjalë pakënaqësie teksa ulet në stol./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online