Video që po shpërndahet në rrjetet sociale, tifozi skocez bie pas golit që pëson Strakosha

Një video e veçantë dhe që po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale është ajo te goli i dytë i Celtic ndaj Lacios. I ardhur në momentet e fundit, është përjetuar së tepërmi në gjithë stadiumin që ishte i stërmbushur.

Por në mënyrë disi më të ekzagjeruar e ka përjetuar një tifoz. Kamera e ka kapur teksa ka rënë nga stoli pas festës së madhe teksa Strakosha pësoi golin e dytë dhe që do të vendoste gjithë fatin e këtij takimi në “Europa League”. /Sport Ekspres/