VIDEO/ Po humbiste raste pafund gjatë ndeshjes, Cristiano Ronaldo shënon me Al Nassr në minutën e 3 të shtesës

0

Cristiano Ronaldo po humbiste pafund raste në ndeshjen e sotme mes Al Fateh dhe Al Nassr. Përballja e portugezit ishte për t’u harruar me mundësi të pastra që janë shpërdoruar prej tij. Megjithatë në minutën e tretë të shtesës mori rolin e protagonistit.

Ronaldo arriti të tundte rrjetën nga 11-metërshi. Përgjegjësia e marrë në atë moment delikat e ndihmoi Al Nassr, pasi doli me një pikë nga transferta ku humbiste në shifrat 2-1, përpara se Ronaldo të shënonte dhe ta mbyllte takimin në 2-2. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.