VIDEO/ Po ecte i hutuar në fushë, Mesi përlotet nga zonja që zbret për ta takuar

Argjentina ka arritur të fitojë Botërorin e Katarit pasi mundi në finale Francën. Një ndeshje emocionuese që dukej se nuk do të kishte kurrë fund.

Ndërkohë një surprizë emocionuese ishte për Mesin. Ky i fundit po ecte i hutuar në fushë dhe pa një zonjë që i shkaktoi emocione të forta, aq sa u përlot. Më pas mediat zbuluan se bëhej fjalë për mamanë e Mesit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online