VIDEO/ Pika ku duhet të nisi sërish ngritja e Shqipërisë, duhen më shumë si…Qazim Laçi!

0

Shqipëria do të përballet me Islandën pas humbjes me Izraelin. Tashmë kuqezinjtë nuk kanë asnjë mundësi për të marrë vendin e parë, por duhet të theksojmë faktin se kjo përballje duhet të shërbejë për t’u ri ngritur. Pika nga ku duhet t’ia nisim është…Qazim Laçi!

Mënyra sesi ky lojtar këndon himnin e Kombëtares para çdo ndeshje, është sadopak shpresëdhënëse se ka akoma “shkollë të vjetër”. Pra ka ende lojtarë që drithëron në këtë moment të himnit dhe nuk mendojnë vetëm për karrierën e tyre në klube. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.