VIDEO/ “Pastaj të thotë ndalo, më dhemb”! Baloteli me batutë pa sens ndaj ish- të dashurës në emision

0

Mario Baloteli ndodhej në emision Big Brother që transmetohet në Itali për t’i bërë një surprizë vëllait të tij që është konkurrent. Por për sulmuesin e njohur në atë shtëpi të famshme tanimë në vendin fqinj ndodhet edhe e ish- e dashura, Dajane Melo.

E pyetur nga prezantuesi nëse e dëshironte Marion në shtëpi, përgjigja ka qënë pozitive. Por nga ana tjetër nuk mund të mungonte batuta pa sens nga Baloteli: “Ashtu thotë se më do në shtëpi dhe pastaj thotë ndalo, ndalo, se më dhemb”. Një përgjigje kjo e papritur për Dajanen në një transmetim direkt dhe në syrin e një audience të lartë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.