VIDEO/ Partizani flak mundësinë e artë me Teutën, në Durrës del e fituar… Vllaznia

0

LIVE, Teuta-Partizani 1-1, Krasniqi 37’/Asani 7′

Nuk ka fitues në “Niko Dovana“. Teuta ka barazuar me shifrat 1-1 kundër Partizanit, në një ndeshje që mori një vlerë tjetër nga asisti i djeshëm që i u dha Kastrioti duke ndalur Vllazninë. Mbrëmja e sotme ishte mundësia e artë për të kuqtë, që me një fitore afroheshin edhe më tepër me shkodranët, me të cilët do të masin forcat javën e ardhshme.

Por gjithçka u flak tutje s inga Partizani ashtu edhe Tetuta, pasi në Durrës e fituar del… Vllaznia. Kuqeblutë vazhdojnë të rrinë të qetë në vendin e parë në Superiore, ku udhëheqin me 9 pikë diferencë të kuqtë dhe durrsakët, të cilët mbajnë vendin e dytë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.