VIDEO/ Nuk u larguan nga Shqipëria dhe mbështetën Tiranën, ja momenti kur tifozët e Feynordit këndonin kundër Kukësit

Disa tifozë të Feynordit nuk zgjodhën që të largoheshin nga Tirana pas finales së Conference League. Ata zgjodhën që të qëndronin ende në kryeqytetin shqiptar dhe mbështetën bardheblutë në ndeshjen kundër Kukësit.

Me banerin e vendosur në Selman Stërmasi, nuk munguan edhe këngët e tyre për të ndezur më tepër atmosferën. Më poshtë keni një video ku shihet vetëm tifozeria e Feynordit në Selman Stërmasi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online