VIDEO/ Nuk ka të ndalur, Rei Manaj shënon tjetër gol me Barcelonën B

0

Rei Manaj ndodhet në një formë të jashtëzakonshme dhe pret vetëm ftesën e Barcelonës A për të kurorëzuar momentin e mirë që po kalon. Sulmuesi shqiptar është golashënuesi i katalanasve dhe arriti të realizonte edhe me fanellën e Kombëtares.

Një tjetër gol është realizuar në përballjes me Barcelonës B dhe Alcayano. Në minutën e 26 sulmuesi shqiptar do të devijonte bukur topin për të gjetur rrjetën dhe duke i mbyllir 45 minutat e para në shifrat 1-0. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.