VIDEO/ Nga Marash Kumbulla te Gentian Selmani, lojtarët e Kombëtares urojnë shqiptarët për festat

0

Lojtarët e Kombëtares nuk kanë harruar që të urojnë shqiptarët për festat e fundvitit. Nëpërmjet një video të postuar nga ana e FSHF, shihen emrat e njohur për tifozët shqiptarë dhe që janë pjesë e kuqezinjëve.

Mes tyre ishte Marash Kumbulla që uroi: “Gëzuar vitin e ri të gjithë shqiptarëve, kudo që ndodhen”. Urimet kanë ardhur edhe nga Endri Cekici e Gentian Selmani. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.