VIDEO/ Në stilin Zlatan Ibrahimovic, shikoni golin fantastik të Mërgim Berishës në Bundesligë

Mërgim Berisha nuk ndalet me golat e shënuar. Sulmuesi shqiptar ka tundur rrjetën në ndeshjen mes Augsburg dhe M’Gladbach e mbyllur me shifrat 1-0.

Goli i Berishës ishte mbreslënës në stilin Zlatan Ibrahimovic. Ky sulmues pritet që të jetë pjesë e Gjermanisë në takimet e ardhshme miqësore. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online