VIDEO/ Moment tjetër emocionues nga Mirlind Daku, hedh mbi supe flamurin e…UÇK

Një super performancë dhuroi në mbrëmjen e djeshme Mirlind Daku. Ishte pikërisht ky sulmuesi që arriti të jepte asist në golin e tretë të Taulant Seferit, duke e nxjerrë këtë të fundit me portën e boshatisur.

Momenti emocionues nga futbollisti mbërriti në fundin e takimit. Tifozët i kanë hedhur flamurin e UÇK, ndërsa lojtari e mori dhe e hodhi mbi supe mes krenarisë së madhe. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online