VIDEO: Milani zgjohet dhe “palos” Empolin për 2 minuta

0

Empoli duroi vetëm një pjesë lojë në “San Siro” ndaj Napolit. Presioni i vazhdueshëm i ekipit të Gatuzos u shpërblye në minutën e 49-të, teksa skuadra e tij zhbllokoi rezultatin me anë të Piatek.

Megjithatë, “djalli” nuk  u mjaftua me aq. Vetëm dy minuta më vonë, Kastijeho dhe Kesie bëjnë një kombinim perfekt. Afrikani finalizon në mënyrë fantastike, i vetëm me portierin e skuadrës toskane. 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.