VIDEO/ Lëvizja e Di Maria çmendi Allegrin, doli nga stadiumi mes ulërimave

0

Juventusi u kthye te fitorja dhe u kualifikua në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë mundën Lacion me shifrat 1-0 falë golit të Bremer.

Në minutën e 78 do të aktivizohej edhe Di Maria që u kthye protagonist në fundin e takimit. Kur pritej vërshëllima e arbitrit, Di Maria gaboi në një rast sulmi të Juventusit.

Menjëherë nisën ulërimat e Allegrit që nuk mund të përmbahej dhe doli nga stadiumi. Në konferencën për shtyp trajneri i Juventusit u shpreh se ishte minuta e fundit dhe Di Maria duhej ta mbante topin për të fituar kohë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.