VIDEO/ Lë pas periudhën e vështirë me Shqipërinë, Armando Broja kthehet në stërvitje te Chelsea

0

Armando Broja ka lënë pas periudhën e vështirë te Kombëtarja. Sulmuesi nuk arriti të shënonte apo të dhuronte asist në asnjë prej takimeve mes Izraelit dhe Islandës.

Tashmë futbollisti i është kthyer punës së tij në skuadër. Broja është parë në nxehjen me Chelsea, teksa të shtunën luhet përballja me Crystal Palace. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.