VIDEO/ LAJM I FUNDIT! Rei Manaj shënon golin e parë në Serinë A, sulmuesi zhbllokohet me Spezian

0

LIVE, Spezia-Sasuolo 1-0 Manaj 35′

Rei Manaj ka arritur që të shënojë golin e parë në Serinë A. Sulmuesi ka tundur rrjetën ndaj Sasuolos duke i dhënë avantazhin Spezias, teksa pjesa e parë u mbyll në shifrat 1-0. Pas një pasimi fantastik të Reca, Manaj duhej vetëm që të shtynte topin në rrjetë.

Vetëm pak minuta më vonë, pasi kaloi rivalët Rei u afrua edhe me golin e dytë, por Consigli e ndali. Padyshim që ky realizim do t’i jap më tepër besim sulmuesit shqiptar dhe vetë trajneri Mota e paralajmëroi se kishte ngritje të nivelit që në stërvitje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.