VIDEO/ Kundërsulmi që vjen nga këmbët e Bajramit, mesfushori shqiptar organizon golin kundë Interit

0

Empoli është duke udhëhequr minimalisht 1-0 kundër Interit. Zikaltrit po e pësojnë nga disavantazhi numerik pas daljes me të kuq të Skriniar-it. Në minutën e 65, Empoli ka tundur rrjetën e Interit me një gol të organizuar nga Nedim Bajrami.

Toskanët kapin në kundërsulm ekipin e Inzaghi-t me anë të mesfushorit të Kombëtares shqiptare, i cili jep më pas asistin për Baldanzin. Ky i fundit lëshon të majtën e tij dhe ndez festën për Empolin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.