VIDEO/ Komentatori të jep goditjen e fundit me adrenalinën dhe me fiksimet e VAR, si u pasqyrua golin në RTSH

Shqipëria arriti të fitonte ndaj Hungarisë me shifrat 1-0. Goli i Armando Brojës shfrenoi në festë gjithë shqiptarët. Kishim parë humbje të shumta të rasteve, madje edhe si të Kumbullës që gaboi me portën bosh. Kështu tifozët festuan si të çmendur ndaj golin e minutës së fundit dhe të parin në histori ndaj Hungarisë.

Kristo Thoma, komentatori i RTSH e përjetoi po aq shumë këtë moment dhe i ka dhënë “goditjen e fundit” shikuesëve për ta festuar këtë fitore si kurrë më parë. Ndërkohë nuk mungonte edhe frika për ndërhyjen e VAR pasi topi u rikuperua me një ndërhyrje alla Gjasula./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online