VIDEO/ Kamerat kapin momentin epik te Manchester United-Reading, Sir Alex Fergusonin e zë gjumi në tribunë duke parë ndeshjen

0

Sir Alex Ferguson është si gjithmonë i ftuari i nderit në tribunat e Old Trafford, por moti i keq dhe shiu mesa duket e kanë vënë në gjumë në ndeshjen e FA CUP kundër Reading. Kështu pas pak më shumë se gjysmë ore lojë, trajnerin 81-vjeçar e zuri gjumi në tribunë. Kamerat e kapën atë duke dremitur.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Sir Alex u zgjua. Ai u zgjua nga zhurma disa sekonda më vonë kur Marcus Rashford shënoi në minutën e 35. Megjithatë, gëzimi ishte jetëshkurtër. VAR-i e anuloi golin dhe rezultati mbeti 0-0, gjë që sigurisht është një lehtësim për miqtë e Reading. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.