VIDEO/ Jo vetëm për Kristjan Asllanin, tifozët hapin banderolë për Luiz Ejllin në derbin Inter-Milan

0

Luiz Ejlli ka mbërritur larg dhe është kthyer në fenomen në Shqipëri. Më parë kemi parë banderola mbështetëse për këtë konkurrent të Big Brother Albania VIP në futbollin shqiptar.

Por tashmë kufijtë janë kaluar. Figura e Luizit është shpalosur nga tifozët shqiptarë edhe në derbin e djeshëm mes Interit dhe Milanit. Jo vetëm Kristjab Asllani është një arsye për mbështetje në këtë moment… /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.