VIDEO/ Inati me Carlos Velan, Ibrahimoviç del nga vetja dhe u tregon tifozëve organin gjenital

Gjithmonë ka pasur një rivalitet të madh mes Carlos Velas dhe Zlatan Ibrahimoviç. Ky i fundit me deklaratat e tij është shprehur se nuk ka asnjë rivalitet në këtë mes dhe është më i miri, pavarësisht moshës.

Por në ndeshjen direkte mes dy klubeve, Los Angelos Galaxy ka humbur me rezultatin 5-3 ndaj LAFC. Aty sulmuesi suedez ka realizuar një gol, ndërsa Carlos Vela ka bërë dopietën.

Kjo ka sjellë edhe nervozizmin e madh te Ibrahimoviç që pas kritikave të mëdha nga tifozët e ka tepruar tërsisht me reagimin që mund ta ndiqni edhe në videon e mëposhtme. /Sport Ekspres/