VIDEO/ Hyn nga stoli dhe i duhen vetëm 4 minuta për të shënuar, lojtari shqiptar bëhet vendimtar për ekipin

Lokomotiva e Zagrebit ka barazuar me rezultatin 1-1 kundër Sibenikut. Kryeqytetasit kaluan të parët në avantazh në minutën e 68 të takimit. Indrit Tuçi hyri nga stoli në minutën e 64-t dhe i mjaftuan vetëm 4 minuta për të gjetur rrugën e rrjetës.

Por goli i tij nuk u përkthye me 3 pikë në fund të 90 minutave. Sibeniku barazon në limitet e ndeshjes. Salomon shënon në minutën e parë të shtesës dhe i dërgon shifrat në 1-1./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online