VIDEO/ Hipnotizon Mesin, Busketsin dhe Pedrin! Magjia e Mbape në driblimin mes tre lojtarëve

PSG mposhti me rezultatin 1-4 Barcelonën, duke treguar edhe njëherë formën e vjetshme në Uefa Champions League, kur u shpall nënkampione. Parizienët shkuan në Katalonjë me një mungesë mjaft të rëndësishme, Nejmarin, por megjithatë u eklipsua nga forma fenomale e Kilian Mbape.

Frëncezi shënoi tripletë dhe dhuroi spektakël me aftësitë e tij dribluese. Momenti kulminant nga Mbape u arrit kur ai gënjeu tre lojtarë të klasit të lartë si Mesi, Buskets dhe Pedri. Ai i kaloi të tre njëri pas tjetrit, me një lehtësi të madhe. Të marrosur nga magjia e Mbape, Mesi dhe Buskets mund të bënin asgjë për ta ndaluar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online