VIDEO/ “Ham-ham”! Mesazhi i Tefik Osmanit pas trofeut të fituar kundër Vllaznisë, tregojnë sesi lehin të tjerët

Vetëm një eksperiencë e keqe në Europë prish imazhin e kësaj Tirane. Për gjithçka tjetër, askush nuk ka dyshime. Bardheblutë nuk njohin rivalët në kampionatin shqiptar dhe këtë herë arritën të fitojnë Superkupën ndaj Vllaznisë.

Pas ndeshjes kishte edhe një mesazh të shpërndarë nga Tefik Osmani, që gjithmonë është i veçantë dhe shpeshherë kërkon t’i referohet disa filmave të vjetër. Këtë herë ka zgjedhur “Gjuetinë e fundit”, ku agjentët e sigurimit mësojnë sesi të lehin. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online