VIDEO/ Granada shokon Barcelonën në “Kamp Nou”, i shënon gol pas vetëm 85 sekondave të luajtura

0

Barcelona nuk po gjen dot ritmin e duhur këtë sezon. Rigjenerimi i ekipit me talente të reja kërkon kohën e vetë dhe po jep efekte negative në këto javë të para. Granada shokon katalanasit në “Kamp Nou“ me një gol të shënuar pa nisur mirë ndeshja.

Vetëm 85 sekonda u kanë mjaftuar për të gjetur rrjetën e mbrojtur nga Ter Shtegen. Pas një harkimi në zonë, Duarte godet me kokë dhe nuk e ka të vështirë të shënojë në një portë thuajse të zbrazët. Një gol kaq i hershëm nuk është pritur mirë nga ekipi i Barcelonës dhe fytyra e Koeman e tregon qartë zhgënjimin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.