VIDEO/ GOOOOOL! Nedim Bajrami nuk kursen as Interit, futbollisti shqiptar i tund rrjetën zikaltërve dhe feston me shqiponjë

0

Nedim Bajrami konfirmon edhe një herë formën e tij mjaft pozitive. Përpos ndeshjeve fantastike me Kombëtaren, mesfushori shqiptar po tregon cilësitë e tij edhe në Serinë A. “Fantazisti“ i Sasuolos nuk ka kursyer as Interin.

Lojtari shqiptar i ka tundur rrjetën zikaltërve mbrëmjen e sotme, duke kthyer baraspeshën në 1-1. Bajrami ka mposhtur Zomerin nga brenda zonës në minutën e 54-t të takimit dhe ka hapur sërish lojën për ekipin e tij. Ndeshja është ende duke u zhvilluar në “San Siro“./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online