VIDEO/ Goli i çmendur i Ernest Muçit me Legian, i bën tifozët të bien në dashuri me predhën nga distanca

Legia e Varshavës po luan ndeshjen e parë në kampionat kundër Wisla. Pjesa e parë u mbyll në shifrat 1-0, ndërsa kryevepra i përket Ernest Muçit.

Futbollisti shqiptar u kritikua shumë nga tifozët dhe opinioni sportiv polak, por ka mjaftuar një gol nga distanca që të gjithë të bien në dashuri me të. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online