VIDEO/ Goli i Asensios do të transmetohet në TV për ditë me radhë, shihni se çfarë shënoi me Real Madrid

0

Real Madridi arriti të fitonte ndaj Valencias në shifrat 2-0. Goli i parë i takimit erdhi nga ana e Asensios në minutën e 52. Ky futbollist realizoi një perlë të vërtetë nga distanca. Padyshim që goli në fjalë do të transmetohet në TV për ditë me radhë.

Bukuri për futbollin dhe “ilaç për sytë”. Vetëm dy minuta më vonë, Vinicius dyfishoi shifrat dhe i dha qetësinë madrilenëve. Ekipi i Ancelotit renditet në vendin e dytë dhe numëron pesë pikë më pak se Barcelona kryesuese. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.