VIDEO/ Gjen hapësirën mes dy kundërshtarëve, Cikalleshi shënon golin e 7 në Arabinë Saudite

Sokol Cikalleshi ka shënuar sot golin e tij të 7 në Arabinë Saudite. Sulmuesi shqiptar ktheu sërish në baraspeshë sfidën mes Al Khaleej-it dhe Al Shababit.

Në minutën e 38, futbollisti i Kombëtares kuqezi gjen hapësira mes dy kundërshtarëve në zonë për të gjuajtur topin, i cili më pas ndalet në rrjetë. Rezultati i ndeshjes ka shkuar në shifrat 2-2, ndërsa mbeten edhe 45 minuta të tjera për t’u luajtur./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online