VIDEO/ “Fshijini lotët, po qani”! Mourinho nuk ndreqet, gjeste anti-sportive kundër Monzës në fitoren dramatike i japin kartonin e kuq

Roma arriti që të fitonte me shifrat 1-0 kundër Monzës. Miqtë luajtën me një lojtar më pak për shumë minuta teksa në të 41, D’Ambrosio do të ndëshkohej me kartonin e dytë të verdhë, duke lënë fushën.

Pavarësisht avantazhit numerik, Roma kishte shumë probleme dhe goli i fitores u gjet vetëm në minutën e 90 me El Sharaëy. Më pas skena i përket…Mourinhos! Trajneri bëri gjeste anti-sportive ndaj pankinës së rivalëve, duke i treguar që të fshinin lotët e humbjes. Gjyqtari nuk priti më gjatë, portugezi u ndëshkua me kartonin e kuq. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online