VIDEO/ Fantastike! Armando Broja shënon me Chelsea-n e Tuchel, moment fantastik për sulmuesit e Kombëtares

Armando Broja po vazhdon me shkëlqimin te Chelsea i drejtuar nga Tuchel. Sulmuesi shqiptar u aktivizua në minutën e 46 duke zëvendësuar Ziyech.

Nuk vonoi shumë dhe në minutën e 72 erdhi goli i tij. Pas krosimit nga e majta, Broja ishte në vendin e duhur për të barazuar rezultatin në 1-1. Gjithashtu futbollisti shqiptar shënoi edhe në miqësoren me Peterbourgh. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online