VIDEO/ Ernest Muçi nuk ndalet te Legia, “vallëzon” mes 5 futbollistëve dhe shënon golin

Ernest Muçi e ka nisur si titullar përballjen ndaj Gornik. Trajneri ka menduar që ta shpërblejë talentin shqiptar pasi ishte heroi i fitores në Europa League duke përsëritur shpërthimin e Bale me daljen nga vija dhe shpjetësinë e madhe.

Por edhe këtë herë Muçi ka arritur që të jetë protagonist. Në minutën 27 të takimit Muçi ka vallëzuar në zonë mes 5 futbollistëve dhe pas pasimit të dhënë nga Ëieteska, ka dërguar topin në rrjetë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online