VIDEO/ Emocionet e mëdha e pushtuan pas ndeshjes, Armand Duka festoi me lojtarët e Shqipërisë si tifozi i parë i Kombëtares

Shqipëria arriti që të fitonte kundër Çekisë me shifrat 3-0. Kuqezinjtë ia dolën falëve golave të Jasir Asanit dhe dopietës së Taulant Seferit. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, Armand Duka ka shkuar në dhomat e zhveshjes duke festuar së bashku me lojtarët e Kombëtares, si tifozi i parë i kuqezinjëve. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online