VIDEO/ Duke dëgjuar këngëtarin shqiptar, Douglas Costa nuk i shpëton muzikës që u shpërnda gjerësisht

0

Kënga e Don Xhonit në emisionin e Meriton Mjekiqit ka marrë një jehonë të madhe në “Tik-Tok”, duke u shpërndarë gjerësisht dhe duke u dëgjuar në të gjithë botën. “I infektuar” nga kjo muzikë ishte së fundmi edhe ylli i Bajernit të Mynihut, Douglas Costa.

Lojtari i bavarezëve ka shpërndarë një video së fundmi në rrjetet sociale. Atje shihet duke parë në televizor Don Xhonin në emisionin më të njohur në trevën shqiptare sa i përket muzikës, për të shijuar këngën e tij. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.