(VIDEO) Dinamo “përmbys” Beogradin në heshtje!

0

Ndeshja e fundit pa tifozë për Partizan Beogradin ka rezultuar një hidhërim i madh. Në stadiumin ku Serbi-Shqipëri shënoi edhe një ndër ndeshjet më të errëta të futbollit botëror, skuadra e Kievit arriti të merrte një fitore e cila “u poq” vetëm në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para, bardhezinjtë shënuan dy herë me Ozegoviçin dhe Tauambën (minuta 34’ dhe 42’).

https://www.youtube.com/watch?v=INlB-MWVGSU

Por, në pjesën e dytë erdhën golat e Moraesit, Buialskit dhe Moraeshit, që shënoi në të 84-n. Një gol që i jep 3 pikë të tjera dhe kryesimin me 6 në total për ukrainasit, pasi në sfidën e parë mposhtën 3-1 Skënderbeun në sfidën e luajtur përpara dy javësh.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online