VIDEO/ Dikush ta ndalojë Leaon! I lë targën 5 mbrojtësve të Chelsea, sulmuesi i Milanit është transformuar

Leao është i transformuar te Milani! Të gjithë e kujtojnë nisjen e këtij lojtari te kuqezinjtë dhe teksa e shohin tani, ka realisht shumë ndryshim në këtë krahasim. Shumë hapa para të bërë dhe zhvillim thuajse në kufijtë e së pabesueshmes.

Ky ishte lojtari që i dha një dorë të madhe Milanit në fitimin e Serisë A gjatë sezonit të kaluar. Ndërkohë në ndeshjen e sotme kundër Chelsea, në një moment, Leao arriti të kalonte pesë mbrojtësat e londinezëve. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online