VIDEO/ Datëlindja e festuar në krye të detyrës, surpriza për Altin Sulçen në emisionin e Europianit

0

Gazetari i njohur në vendin tonë që punon prej vitesh për të informuar publikun sportiv shqiptar, Altin Sulçe, ka festuar datëlindjen në krye të detyrës. Në emisionin “Ora Sport Euro 2020” nuk ka pasur vetëm komentin e ndeshjeve të Europianit, por edhe një surprizë.

Stafi i “Ora News” ka surprizuar Altin Sulçen për datëlindjen, ndërsa ka marrë edhe urimet e të pranishmëve në studio. I pyetur për moshën, gazetari dhe moderatori i emisionit “Sport Magazine” u shpreh se moshën e tij e gjejnë lehtë në Wikipedia. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.