VIDEO/ Çmenden tifozët në La Liga! God.asin me shufër në kokë lojtarin, anullohet derbi i Sevilla-s

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur në La Liga. Tifozët i kanë kaluar caqet dhe kanë bërë që të ndërpritet derbi i Sevilla-s. Në minutën e 47 të sfidës, një shufër ka fluturuar nga tribuna pas porte dhe ka përfunduar në kokën e Jordan.

Lojtari i Sevilla-s ka rënë menjëherë përtokë, duke kërkuar ndihmën mjekësore. Kjo çmenduri e tifozëve në derbin me Real Betisin ka bërë që arbitri ti japë fund ndeshjes përpara kohe, duke anulluar kështu ndeshjen./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online