VIDEO/ Barcelona tregon golin tjetër nga stërvitja me yjet katalanas: Me kokë vetëm Rei Manaj!

0

Rei Manaj po vazhdon që të stërvitet me ekipin e parë të Barcelonës duke u përgatitur për nisjen e sezonit të ri. Nuk dihet ende saktësisht se çfarë do të vendos Koeman për të ardhmen e sulmuesit shqiptar, por gjasa janë të mëdha për largim.

Ndërkohë lojtari i Kombëtares po shijon ende stërvitjen me yjet katalanas dhe të futbollit europian. Trajneri i Barcelonës zgjedh edhe mënyra alternative në stërvitje që lojtarët të argëtohen. Së fundmi faqja zyrtare e klubit e cila tregon një tjetër gol të Rei Manajt në stërvitje duke shkruar: “Me kokë vetëm Rei Manaj”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.