VIDEO/ Atmosferë e jashtëzakonshme në prag të derbit të Milanos, tifozët presin me kore dhe celularë në duar autobusin e Interit

0

Sot në mbrëmje e gjithë vëmëndja është në kampionatin italian, aty ku luhet një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit. Interi dhe Milani do të përplasen në “San Siro”, ku do të vendosin shumë për ecurinë e tyre drejt ndjekjes së Napolit kryesues.

Entuziasmi është i madh për derbin e Milanos. Tifozët kanë krijuar atmosferë të jashtëzakonshme që pa nisur ende ndeshja. Të shumtë në numër, ata kanë dalë në rrugë për të prituar skuadrën e tyre të vijë në stadium. Tifozët e Interit presin autobusin e klubit zikaltër me kore dhe me celularë në duar, duke i dhënë një motivim shtesë përpara se të nisë dueli i madh në fushën e lojës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.