VIDEO/ Asisti i parë i Kristjan Asllanit me fanellën e Interit, krosimi i përsosur i mesfushorit shqiptar solli golin e epërsisë për zikaltrit

Interi po udhëheq me rezultatin 1-0 kundër Fiorentinës. Goli i vetëm i takimit u shënua në minutën 14 dhe ka si protagonist Kristjan Asllanin. Mesfushori shqiptar dha një harkim të përsosur nga goditja e këndit për Lautaro Martinezin. Mjaftoi vetëm një prekje e lehtë e këtij të fundit që topi të ndalej në rrjetë. Nuk mund të mos mungonte festa e Asllanit, i cili regjistroi asistin e tij të parë me fanellën e Interit./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online