VIDEO/ Arbitri i anulloi golin në fundin e ndeshjes dhe i prish festën Rrogozhinës, Egnatian nuk fiton për të 4-tën herë radhazi

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura përballja e sotme mes Egnatias dhe Teutës. Bregdetarët ia dolën të ndalnin kryesuesit e “Abissnet Superiore”-s, duke marrë një pikë mjaft të vlefshme në Rrogozhinë. Egnatia gjeti rrugën e rrjetës në minutën e 93-të të takimit, kur Zhoeli e ngriti peshë tifozët me golin e tij. Por festa u shua shpejt.

Arbitri vendosi të anullonte golin, pasi Drame, i cili dha pasimin e fundit, gjendej në pozicion jashtë loje. Në fund skuadrat u larguan me nga një pikë nga stadiumi. Kjo është ndeshja e katërt radhazi pa fitore për Egnatian./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

…………………………………..
byu/Football_24_7 insoccer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online