VIDEO/ Anis Mehmeti realizon tjetër gol fantastik në Angli, trajneri i Shqipërisë duhet të marrë në Kombëtare

0

Anis Mehmeti ka realizuar një tjetër gol fantastik. Talenti shqiptar po shkëlqen me Wycomben në këtë sezon. Këtë herë ka shënuar në ndeshjen kundër Oxford që ka përfunduar me shifrat 2-0 në League One.

Kështu Mehmeti shënoi golin e dytë duke shfaqur edhe njëherë potencialin e tij në kontrollin e topit, driblimin dhe nuhatjen me portën. Padyshim që Sylvinho duhet ta shoh këtë element dhe ta marrë në Kombëtare. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.